Відбулась презентація унікального коучингового проекту MAXIMUM Corporate

Не секрет, що коучинг в Україні набирає популярності, активно входить до переліку найбільш ефективних методів розвитку персоналу та організацій. І не дивно, що скоріш за всіх його оцінили саме корпоративні споживачі. Адже корпоративний коучинг безпосередньо позитивно впливає не лише на продуктивність персоналу компанії, а й на її економічні показники. Сьогодні багато компаній в Україні вже усвідомили необхідність у використанні коучингу та чітко сформували свою потребу в ньому.

16 лютого 2012 року було презентовано унікальний проект MAXIMUM Corporate (проект Міжнародної Академії Коучингу MAXIMUM), який створено для максимального професійного задоволення потреб у коучингу корпоративних клієнтів. Подію було організовано партнерами MAXIMUM Corporate на чолі з Максимом Цвєтковим. Презентація відбулась у форматі клубної зустрічі професіоналів HR-менеджменту, топ-менеджерів та власників бізнесу. Місцем проведення було обрано ресторан Tres Frances, що додало події незвичайних вражень.

Під час презентації аудиторія познайомилась із командою професіоналів MAXIMUM Corporate, актуальним станом розвитку коучингу у світі та Україні, асортиментом послуг для корпоративних клієнтів, конкретними прикладами успішного використання коучингу на підприємствах України. Окрему увагу було приділено коучингу топ-менеджменту та керівництва середнього рівня, формуванню кадрового резерву та менеджменту в стилі коучинг. Особливий інтерес викликав міжнародний статус події та участь у ній партнера з Азербайджану, який поділився станом, успіхами та проблемами корпоративного коучингу в себе на Батьківщині.

В процесі презентації в учасників виникло багато питань та запитів, що свідчить про високий рівень зацікавленості та готовності вітчизняного бізнесу до співпраці. Після закінчення презентації деякі учасники висловили намір про проведення переговорів щодо замовлення коучингу для їх підприємств.

Зважаючи на виключну успішність презентації було прийнято рішення зробити цю подію регулярною, та наступного разу запросити більш велику кількість учасників.

Очевидно, що презентація MAXIMUM Corporate вже стала вагомою подією на ринку розвиваючих та навчальних послуг України. Ця подія без перебільшення символізує новий якісний рівень розвитку вітчизняного бізнесу та достойний вихід українського коучингу на міжнародний рівень.

З подробицями події та проекту і цілому можна познайомитися на веб-сайті corp.coachingmaximum.com.

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *